Закон Украины №2948–VI «Про заборону приватизації - ЗАО Одеська кіностудія»

3 февраля 2011

Президент Украины В. Ф. Янукович 3 февраля 2011 г. подписал  Закон Украины №2948–VI  «Про заборону приватизації, відчуження, передачі в заставу та внесення до статутних капіталів господарських товариств усіх форм власності пакета акцій, що належить державі у статутному капіталі Закритого акціонерного товариства «Одеська кіностудія»  - об этом сообщила пресс-служба  Президента на его официальном сайте.

ЗАКОН УКРАЇНИ №2948–VI

Про заборону приватизації, відчуження, передачі в заставу та внесення до статутних капіталів господарських товариств усіх форм власності пакету акцій, що належить державі у статутному капіталі Закритого акціонерного товариства "Одеська кіностудія"

З метою забезпечення умов для відновлення українського кіномистецтва та збереження цілісного майнового комплексу Закритого акціонерного товариства "Одеська кіностудія"
 
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:


1. До прийняття Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення умов для відновлення українського кіномистецтва заборонити приватизацію, відчуження, передачу в заставу та внесення до статутних капіталів господарських товариств усіх форм власності пакету акцій, що належить державі у статутному капіталі Закритого акціонерного товариства "Одеська кіностудія".

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом розробити та подати на розгляд Верховної Ради України законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення умов для відновлення українського кіномистецтва.

3. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В. Янукович

м.Київ, 14 сiчня 2011 року

№2948–VI


{jcomments on}
Share/Save/Bookmark
Печать PDF

«Цыган», 1979

Связаться с нами

Украина, Одесса
Одесская киностудия
Французский бульвар, 33
Тел: +38 (048) 725-03-09
Тел/Факс: +38 (0482) 33-95-29
Музей кино: +38 (0482) 33-95-38
E-mail: odesakino@ukr.net