ЗАСІДАЛИ. СЛУХАЛИ. ВКОТРЕ…

12 августа 2021

В Одесі завершився фестиваль студентського кіно «Перший крок - 2021»

     Засідання робочої групи з питань розвитку кіно відбулося в Одеській мерії. Після вітальних слів віце-мера міста Павла Вугельмана та виконавчого  директора Українського культурного фонду Владислава Берковського з презентаційними повідомленнями виступили директор міського департаменту культури та туризму Тетяна Маркова («Одеса – місто креативних індустрій») та голова «Odesa  Film Office» Галина Сулима (про поточну діяльність даної структури та її плани на майбутнє, а також щодо організації та проведення Міжнародного франко-українського фестивалю «МІСТ».

     В ході дискусії вкрай актуальні питання підняв у своєму виступі Голова Правління Одеського осередку НСКУ – народний артист України Ярослав Лупій. Вкотре акцентував він ті неприпустимі факти, що всі асигнування на підтримку талановитої та перспективної для вітчизняного кінематографу молоді у навчальних закладах різних рівнів, на підготовку та проведення відповідних заходів (фестивалі, конкурси тощо) – чомусь неодмінно обминають Одесу стороною. Ще більш кричущим, на переконання професійних кінематографістів, є те, що взагалі поза увагою (фінансовою в тому числі) залишається Музей кіно Одеського осередку НСКУ. Уявляючи собою дійсно унікальну скарбницю раритетів не лише національного, але й європейського та світового кіномистецтва, Музей вже впритул наблизився до катастрофічного стану, адже жодної копійки на його збереження, не кажучи вже про розвиток, ніхто не дає.

     На жаль, і цього разу на зазначені питання відповіді ніхто так і не надав.

     Також на зсіданні робочої групи заслужений діяч мистецтв України Леонід Павловський зосередився на викладенні  проблем Одеської кіностудії.


Share/Save/Bookmark
Печать PDF


«Место встречи изменить нельзя», 1979

Лента кино-новостей

Связаться с нами

Украина, Одесса
Одесская киностудия
Французский бульвар, 33
Тел: +38 (048) 725-03-09
Тел/Факс: +38 (0482) 33-95-29
Музей кино: +38 (0482) 33-95-38
E-mail: odesakino@ukr.net