ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ОДЕСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ НСКУ

3 августа 2018

	ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ОДЕСЬКОГО  ВІДДІЛЕННЯ  НСКУ

     В Одеському відділенні Національної спілки кінематографістів України викликає занепокоєння наростаюча, в чомусь неадекватна і незрозуміла кампанія навколо Одеської кіностудії, її колишніх працівників та НСКУ - нашої творчої спілки. Чи не десятки різних громадських організацій, які ідентифікують себе кінематографістами чи є наближеними до таких працівників, не мають жодного відношення до професійної творчої Спілки кінематографістів, але беруть на себе опікунство над її проблемами. Право вирішення наших проблем належить виключно НСКУ. І все частіше «діячі» цих сторонніх «громадських об’єднань» звертаються до органів державної влади нібито від нашого імені, або з посиланнями на начебто погоджену з ОВ НСКУ позицію та узгоджені дії.

      Нагадуємо, що НСКУ є легітимною, визнаною у чинному Законодавстві України, творчою спілкою. Саме ми, і ніхто інший, уповноважені представляти інтереси майстрів кіно. Так встановлено Законом України про творчі спілки та професійних творчих працівників. Адже Статус НСКУ зазначено як Національний - Національна спілка кінематографістів України.

      Ми неодноразово підкреслювали, що завжди відкриті до співпраці з колегами з Одеської кіностудії. Адже ми маємо з ними спільну мету: зберегти, зміцнити та поновити легендарну славу одеського кіно.

    Ми власними силами та відповідними засобами вирішуємо питання свого буття, своєї діяльності та розпорядження своїм майном. І цих прав та обов`язків ми нікому іншому не делегували й не збираємося передавати у майбутньому.
Категорично відмежовуємось від будь-яких спроб спекулювати на заслуженому авторитеті та впливовості Національної спілки кінематографістів України, її Одеського відділення і кожного члена спілки зокрема.

      Просимо дану заяву взяти до відома всім, хто у своїй діяльності торкається зазначених питань кінематографічного життя, мистецтва та виробництва.

 

Голова Одеського відділення НСКУ

Ярослав Лупій,

Народний артист УкраїниShare/Save/Bookmark
Печать PDF


«Место встречи изменить нельзя», 1979

Лента кино-новостей

Связаться с нами

Украина, Одесса
Одесская киностудия
Французский бульвар, 33
Тел: +38 (048) 725-03-09
Тел/Факс: +38 (0482) 33-95-29
Музей кино: +38 (0482) 33-95-38
E-mail: odesakino@ukr.net