Президент України Петро Порошенко: Українське кіно потребує державної підтримки

5 декабря 2016

3 грудня 2016 року Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками української кіноіндустрії, повідомляє Офіційне Інтернет-представництво Президента України

3 грудня 2016 року Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками української кіноіндустрії, повідомляє Офіційне Інтернет-представництво Президента України.

Учасники зустрічі обговорили пропозиції Глави держави щодо удосконалення законопроекту «Про державну підтримку кінематографії в Україні» та домовились у  найкоротший термін підготувати текст нового проекту Закону.

Президент нагадав, що скористався правом вето та повернув до парламенту зі своїми пропозиціями Закон України «Про державну підтримку кінематографії в Україні», прийнятий Верховною Радою України 22 вересня 2016 року.

«Мета цієї зустрічі знайти спільну точку зору і забезпечити якнайшвидшу підготовку і прийняття цього законопроекту», – наголосив Петро Порошенко.

«Переконувати мене в тому, що кіно потребує державної підтримки не потрібно. Це є наша спільна позиція. Ми в одному човні і по одну сторону барикад», – зазначив Президент.

«Переконувати мене в тому, що ми сьогодні маємо підтримати саме українське кіно для того, щоб на телеекранах і в кінотеатрах було якісне, дуже професійне кіно, до якого мав би доступ український глядач, не потрібно», – сказав Глава держави.

За словами Президента, надважливо щоб сучасне українське кіно сприяло розвитку української мови, виховувало патріотизм, розповідаючи про подвиг українських героїв, які нині захищають Україну.

Петро Порошенко наголосив, що і в Адміністрації Президента, і в Уряді, і в парламенті прихильників прийняття цього закону більш ніж достатньо.

Учасники зустрічі висловили підтримку позиції Президента, яка була зазначена в його пропозиціях по удосконаленню Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні» та посиленню підтримки кінематографістів.

Источник: president.gov.ua


Share/Save/Bookmark
Печать PDF


«Место встречи изменить нельзя», 1979

Лента кино-новостей

Связаться с нами

Украина, Одесса
Одесская киностудия
Французский бульвар, 33
Тел: +38 (048) 725-03-09
Тел/Факс: +38 (0482) 33-95-29
Музей кино: +38 (0482) 33-95-38
E-mail: odesakino@ukr.net