ДВА ВЗГЛЯДА ИЗ КИЕВА

03 ноября 2014

Держкіно спростовує публікації, розміщені в соціальній мережі Facebook!

Взгляд первый.    «Хочу побажати…»

     Те, кто внимательно следит за ситуацией вокруг Одесской киностудии, помнят опубликованное на нашем сайте открытое письмо «Кто остановит господина Зверева?», адресованное членом НСКУ – генеральным продюсером киностудии В.Д.Ноздрюхиным-Заболотным заместителю главы  Фонда Госкомимущества Украины – Председателю наблюдательного совета ЧАО «Одесская киностудия» Никитину Ю. В. По просьбе автора его письмо было опубликовано на нашем сайте (http://nsku.od.ua/novosti/422-the-state-property-fund-of-ukraine.html).

     Ныне на официальном сайте Одесской киностудии, также в форме открытого письма,  обнародован ответ Ю.В.Никитина. Приводим его в оригинальном виде.


Усім небайдужим до долі Одеської кіностудії

Членам Одеського відділення Національного союзу кінематографістів України,

співробітникам Одеської кіностудії,

журналістам та представникам громадськості


Відкритий лист!

      Уважно ознайомився з листом В.Д. Ноздрюхіна-Заболотного, який розміщено на сайті Одеського відділення Національного союзу кінематографістів України під заголовком «Хто зупинить тов. Зверева…..?». Відповідь буде коротка та по суті.

      Коли виникне така необхідність і відповідні підстави, відповідальні особи акціонерного товариства зупинять будь-кого, хто поставить особисті інтереси вище інтересів товариства. Таким чином, у мене немає жодного сумніву, що будь-який співробітник товариства, який намагатиметься використовувати своє службове становище всупереч Закону та інтересам товариства, буде звільнений та притягнутий до відповідальності відповідно до законодавства України.

      Всіма акціонерами Товариства одноголосно на загальних зборах Товариства (в тому числі, з урахуванням того рішення суду, яке наводить автор листа) були неодноразово прийняті рішення щодо безоплатної передачі двох гуртожитків (Куряж та Екран), які належать Товариству, до комунальної власності міста Одеси. На жаль, поки ці процеси не завершено. Сподіваюсь, що у сьогоднішнього Голови правління та команди, яка працює на кіностудію, вистачить вміння та бажання виконати свої професійні обов’язки не тільки в частині захисту законних прав законних мешканців цих двох гуртожитків, але й дійсно вивести кіностудію на новий сучасний етап розвитку. Мої спостереження за роботою цієї команди за останні два роки все більше дозволяють мені впевнитись, що саме так і буде.

      В. Ноздрюхіну-Заболотному також раджу як відомому незалежному продюсеру, якого знають у світі, докласти своїх зусиль для дійсного розвитку кіностудії (можливо, в якості незалежного продюсера це вийде краще, ніж в якості генерального продюсера кіностудії, який так і не спромігся запустити на ній жодного кінопроекту).

      Команді, яка сьогодні дійсно працює на кіностудії та докладає свої зусилля для її відродження, хочу побажати задіяти всі можливі та неможливі зусилля для відродження слави Одеської кіностудії, створення сучасного та ефективного виробника національних фільмів.

      Абсолютно впевнений, що нічиї непрофесійні та некомпетентні дії, тим більше, якщо вони спрямовані не на користь розвитку Одеської кіностудії, не зможуть зупинити вас у цій благородній та такій необхідній національному кінематографу справі. Зі свого боку надавав, надаю та буду надавати Вам у цьому всіляку підтримку.

      З повагою, до всіх небайдужих до долі Одеської кіностудії

      Голова Наглядової Ради ПрАТ «Одеська кіностудія»

      Заступник Голови Фонду державного майна України Ю. Нікітін

 http://www.odessafilm.com.ua/index.php/news/item/usim-nebajduzhim-do-doli-odeskoji-kinostudiji

 

Взгляд второй.  Займется Генпрокуратура!

     Практически одновременно с письмом В.Д.Ноздрюхина-Заболотного, группа одесских кинематографистов направила свою петицию, также полную тревоги за судьбу родной киностудии, в адрес Президента Украины П.А.Порошенко. Как сообщают ее авторы, им пришел официальный ответ из Администрации Президента о направлении этого документа в Генеральную прокуратуру Украины – для проверки изложенных фактов и соответствующего реагирования.


Share/Save/Bookmark
Печать PDF


«Место встречи изменить нельзя», 1979

Лента кино-новостей

Связаться с нами

Украина, Одесса
Одесская киностудия
Французский бульвар, 33
Тел: +38 (048) 725-03-09
Тел/Факс: +38 (0482) 33-95-29
Музей кино: +38 (0482) 33-95-38
E-mail: odesakino@ukr.net