Володимир Талашко про Одеський кінофестивалі та Вікторію Тігіпко

Актёр - Владимир Талашко5 августа 2012

В рамках "Ханжонковських днів" в Макіївці побував народний артист України Володимир Талашко, на рахунку якого більше 50 ролей в популярних радянських стрічках ("В бій ідуть одні старики", "Дума про Ковпака", "Капітан Немо", "Як гартувалася сталь", "Народжена революцією", "Овід", "Балада про доблесного Айвенго").

На зустрічі з шанувальниками і журналістами актор розповів, що його турбує аморальність і невисокий художній рівень більшої частини робіт, які представляють сучасне кіно. Він розкритикував Одеський міжнародний кінофестиваль 2012, вказавши на те, що для такої бідної держави, якою є Україна, подібні заходи (з бюджетом в 3 млн євро, - ред.) - недозволена розкіш. Актор висловив жаль щодо того, що українські політики і бізнесмени занадто мало уваги приділяють розвитку вітчизняного мистецтва. Він так само дорікнув в нескромності "господиню" Одеського кінофестивалю Вікторію Тігіпко.

"Не думаю, що дружинам представників влади можна бути президентами кінофестивалів. Це не порядно. Потрібно бути скромніше. Жити так, як живуть наші люди. А вони живуть сьогодні все гірше, і гірше, і гірше. Аморально проводити такі фешенебельні фестивалі, замахуватися на Париж, на Канни, коли у нас тут так багато роботи...", - сказав актор.

Володимир Талашко народився в Макіївці (хоча Вікіпедія вказує як місце народження місто Ковель, - ред.), живе і працює в Києві, є автором і ведучим передач на духовно-просвітницькому телеканалі "Глас".

Истчник: gazeta.ua

 

{jcomments on}

Share/Save/Bookmark
Печать PDF


«Место встречи изменить нельзя», 1979

Лента кино-новостей

Связаться с нами

Украина, Одесса
Одесская киностудия
Французский бульвар, 33
Тел: +38 (048) 725-03-09
Тел/Факс: +38 (0482) 33-95-29
Музей кино: +38 (0482) 33-95-38
E-mail: odesakino@ukr.net